טוען ומכווץ תמונה...
שמור תמונה ביטול
מוצר נוסף לעגלה
0
עגלה ריקה
0
עגלה ריקה

אודות וודיס

סקירה כללית

וודיס הינו מתחם קניות אינטרנטי המיועד לכל עסק הרוצה למכור את מרכולתיו באנטרנט שוייך לתחום החתונות. זהו שוק המחבר בין קונים המחפשים מוצרים שווים לבין בעלי עסקים ויזמים עצמאיים המעוניינים למכור את תוצרתם. בוודיס יעמדו לתצוגה ולמכירה פריטים איכותיים ובמחירים מפתיעים, ביניהם כאלה שנבדקו והומלצו ע"י וודיס, כל זאת באמצעות ממשק ידידותי ונוח למשתמש.

הצורך הגובר ברכישות באנטרנט

וודיס עונה על הצורך הגובר בחנויות אינטרנטיות בעלות ממשק ידידותי ונח. יותר ויותר עסקים עוברים למכירה מוצריהם בצורה מקוונת ומספר הצורכים באינטרנט ממשיך לטפוח בקצב מתמיד. העולם העסקי עבר שינוי טכנולוגי בשנה האחרונה והוא נמצא כל הזמן במגמת עליה. ונוצר צורך להנגיש את העסקים ומוצריהם בצורה ידידותית, כך שהן המשתמש והן הרוכש יוכלו להנות מרכישה ומכירה נוחה. העולם שלנו משתנה מיום ליום, טכנולוגיה משנה תפיסות עולם במהירות שיא, ואסכולות ישנות מתאימות את עצמן או נכחדות. ענפים שלמים עוברים מן העולם האמיתי אל המקוון ומשפרים את חיי המשתמשים. וודיס שמה לעצמה מטרה ללוות את עולם העסקים במעבר לצד הטכנולוגי ולהציע לעסקים אפשרויות מכירה שונות ממה שהיו רגילים אליה עד כה, זאת תוך שיפור הקיים ומבלי לפגוע בעסק עצמו, אלא רק למנף אותו.

הפתרון הטוב ביותר גם לקונה וגם לבעל החנות

וודיס עתידה לנצל את הפער שנוצר בין העסק לבין הרגלי הצריכה החדשים של הקונה ולהציע מערכת חנויות וקניון וירטואלי קל ונוח עבור הורכשים והמוכרים, ולעטוף אותם בכל הצרכים של עסק בעולם המודרני.

החזון

וודיס תהיה קניון המוצרים הגדול בישראל בתחום החתונות. רוכשים מכל ישראל יוכלו לרכוש מוצרים ללא הגבלה של מיקום, איזורי, בכל תחום. מאגר מוצרים עצום בגודלו יהיה פרוס לפני הרוכש מכל קצוות הארץ ולפי השוואת מחיר, כך שהוא יוכל לקבל החלטה מיידית. כל גולש יוכל להסתובב בקניון וודיס ולקבל את מלוא החוויה של קניון המוצרים הגדול בישראל.

למה וודיס?

95% מהקונים יקבלו החלטה היכן לקנות את המוצר שהם זקוקים לו - באינטרנט, כלומר דרך החנות הוירטואליות שיפגשו. למרות זאת, אנו חשים כי עדיין רבים מבעלי החנויות בארץ לא לגמרי הפנימו את גודל ההשפעה שיש לחנות באינטרנט על הצלחת העסק שלהם.

וונדר שופ - הקניון הגדול בישראל

קניות אונליין הם הדרך הטובה ביותר לקבל את המחיר המוזל ביותר

וונדר שופ - הקניון הגדול בישראל

וונדר-שופ הוא המקום הכי חם לקניות באנטרנט

עוצב ונבנה ע"י יאלו עיצוב ובניית אתרים